Piątek, 26 czerwca 2026. Imieniny Jana, Pauliny, Rudolfiny WM.pl GazetaOlsztyńska.pl DziennikElbląski.pl Familie.pl

Wilczur pogryzł 8-latka

2010-08-23 00:00:00

8-letniego chłopca pogryzł wilczur w parku miejskim w Biskupcu. Właściciel psa był pijany, miał prawie 3 promile alkoholu

Mężczyzna przyznał, że pies biegał bez smyczy i kagańca. Chłopiec z kilkoma ranami pozostał w szpitalu na obserwacji.
29-letni właściciel psa może usłyszeć zarzuty narażenia życia i zdrowia chłopca na niebezpieczeństwo. W poniedziałek zostanie przesłuchany w tej sprawie. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Lekarz weterynarii zdecyduje o dalszym postępowaniu wobec psa.
mn/KWP Olsztyn

Uwaga! To jest archiwalny artykuł. Może zawierać niaktualne informacje.