Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji WM.pl GazetaOlsztyńska.pl DziennikElbląski.pl Familie.pl

Trwa druga edycja "Nakarm Zwierzaka"

2016-06-28 11:33:49 (ost. akt: 2016-06-28 11:41:45)
Trwa druga edycja Nakarm Zwierzaka

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Ruszyła druga edycja akcji "Nakarm Zwierzaka", która ma pomóc w pozyskaniu funduszy na poprawę losu bezdomnych zwierząt. - Chcemy wypełnić ich miski aż po brzegi, żeby więcej nie doskwierał im głód! - mówią organizatorzy.

Jeśli i Ty chciałbyś przyłączyć się do akcji "Nakarm Zwierzaka", wystarczy kupić torbę lub koszulkę kampanii. - Każda kupiona przez Ciebie koszulka lub torba bawełniana to wsparcie udzielone bezdomnym zwierzętom - mówią organizatorzy.

Koszt gadżetu to 39 złotych - 25 złotych z każdej sprzedanej koszulki lub torby, ma trafić na cele kampanii.

- Z tej kwoty 20 zł brutto przekazujemy bezpośrednio na cel kampanii jakim jest wsparcie finansowe organizacji. Ale cel to nie wszystko. By go zrealizować, konieczne są skuteczne działania marketingowe promujące kampanię. Pozostałe 5 zł brutto przekazujemy właśnie na cele związane z promocją wspieranej akcji, by mogła ona zakończyć się powodzeniem - mówią organizatorzy akcji "Nakarm Zwierzaka".

Więcej informacji o akcji i sposobie zakupu koszulki, znajdziecie m.in. na oficjalnej stronie Schroniska dla Zwierząt w Olsztynuie.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB