Poniedziałek, 22 kwietnia 2024. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji WM.pl GazetaOlsztyńska.pl DziennikElbląski.pl Familie.pl

Roboty odkurzające w domach ze zwierzętami

2019-06-06 08:36:16 (ost. akt: 2019-06-07 15:03:42) Artykuł sponsorowany
Roboty odkurzające w domach ze zwierzętami

Projektanci robotów sprzątających Roomba® zadbali o to, aby ich urządzenia działały efektywnie i bez zarzutu. Ogromnym atutem robota jest cichy tryb pracy, dlatego urządzenie cieszy się powodzeniem również w domach, w których oprócz ludzi mieszkają również inni domownicy - zwierzęta. Urządzenie znane pod nazwą irobot jest dostępne na stronie irobot.pl Wyróżnia się cichą pracą i jest bezpieczny nie tylko dla mebli, czy innych sprzętów znajdujących się na podłodze, ale także dla zwierząt.

Roomba – roboty do zadań specjalnych


Roboty odkurzające to małe, kompaktowe urządzenia obdarzone inteligentnym systemem, dzięki któremu skutecznie czyszczą podłogi zbierając zabrudzenia oraz kurz. Automatyczny system kontroli pozwala skutecznie czyścić różne rodzaje powierzchni twardych, zarówno parkiet drewniany, jak również kafelki, a także wykładziny i dywany. Warto podkreślić, że są niezwykle funkcjonalne, potrafią skutecznie sprzątać nie tylko kurz i okruchy, ale także sierść, dlatego doskonale sprawdzają się w domach ze zwierzętami. Badania i testy robotów Roomba® 980 z serii iRobot wykazały, że działają one znacznie skuteczniej od innych robotów. Urządzenie wyposażone w specjalny, niezwykle wydajny system filtrujący wychwytuje aż 99% kurzu, roztoczy oraz pyłków poprawiając również jakość powietrza w sprzątanych pomieszczeniach.

Bezbłędna nawigacja i unikanie kolizji


Kompaktowe roboty odkurzające Roomba są lekkie i bardzo sterowne. Wyposażono w niezwykle sprawny system jezdny oraz precyzyjnie dopracowaną nawigację iAdapt 2.0. Dzięki funkcji wizualizacji przestrzeni nawigacja wspiera iRobota w sprawnej jeździe, dlatego porusza się on bezkolizyjnie i płynnie po całym poziomie mieszkania.

Robot Roomba® - funkcjonalne sprzątanie podłogi i dywanów


Robot odkurzający Roomba® z serii e to innowacyjny iRobot, który wyposażono w zaawansowaną technologię Dirt Detect™, który pozwala zlokalizować wyjątkowo zabrudzone czy zaplamione miejsca i starannie je oczyścić. Robot ten wyróżnia się 3-stopniowym systemem sprzątania. Przy pomocy dwóch gumowych szczotek AeroForce™ w postaci wałków urządzenie pozwala skutecznie zbierać różne zanieczyszczenia, a przede wszystkim sierść zwierząt. Najpierw mocno zasysa, a następnie zbiera zanieczyszczenia, okruchy, kurz, sierść oraz pyłki. Specjalnie wyprofilowana szczotka boczna pozwala na zbieranie sierści i włosów z podłóg oraz wykładzin dywanowych i dywanów.

Świetna alternatywa dla alergików


Urządzenie sprzątające Roomba®to również znakomity robot odkurzający dla osób z alergiami, zwłaszcza wywołanymi obecnością roztoczy oraz pyłków. Roboty automatyczne działają bardzo precyzyjnie czyszcząc powierzchnie podłogi z wszelkich zanieczyszczeń dzięki zaawansowanej głowicy wirującej oraz specjalistycznym nakładkom, które efektywnie zbierają brud i kurz.

Zaawansowany filtr do wyłapywania alergenów


Ważnym elementem robota Roomba® jest specjalny system złożony z filtrów wychwytujących pyłki i alergeny pochodzące od zwierząt domowych – kotów czy psów. System ten złożony m.in. z niezawodnego filtra HEPA, starannie filtruje wszelkie nieczystości odpylając poszczególne pomieszczenia z roztoczy i innych mikroskopijnych cząstek. Dzięki temu każde sprzątanie mieszkania powoduje niesamowity efekt – podłogi lśnią czystością, a powietrze jest świeże.

Materiał Partnera powstał we współpracy z irobot.pl

Tagi: